Seria 6H do pracy w trudnych warunkach

Orka, wysiew, uprawa roślin pastewnych i sianokosy to tylko niektóre z zadań, które można wykonywać korzystając z ciągników Landini 6H przy zachowaniu wysokiego poziomu komfortu, zaawansowania technologicznego i wydajności. Maszyna zasługująca na miano nowego króla segmentu kompaktowych ciągników do prac polowych. Wszechstronność to słowo klucz, ponieważ ciągniki Landini 6H zaprojektowano w taki sposób, aby móc wykonywać nimi jak najwięcej zadań. To sprawia, że są idealnym wyborem, szczególnie dla średniej wielkości gospodarstw, gdzie preferowana jest praca z użyciem własnych zasobów i bez nadmiernych inwestycji w maszyny. Poza solidną konstrukcją ciągniki te mogą zostać dostosowane do potrzeb każdego gospodarstwa. Możliwość montażu tylnych kół 38” (szerokość 540 mm) i dwupunktowe zawieszenie kabiny dodają wszechstronności ciągnikom, które zaprojektowano już do montażu innowacyjnego systemu Isobus i systemów sterowania satelitarnego. Nie brakuje także najnowszych rozwiązań w dziedzinie transportu drogowego, takich jak układ hamulców hydraulicznych przyczepy.


Pobierz broszurę


Wymiary i masy


Galeria obrazów


Zobacz film

Doskonała wszechstronność dla twojego gospodarstwa

Silnik

3,6/4

Moc

110 119 126

Przekładnia

Speed Four,

Reverse Power

Shuttle

Seria 6H to jedna z najbardziej wszechstronnych serii produktów Landini. Dzięki mocy 110 i 126 KM, ciągniki te doskonale sobie radzą z różnorodnymi zadaniami w średniej wielkości i dużych gospodarstwach rolnych.

UPRAWA ROŚLIN PASTEWNYCH: Seria 6H jest idealnym rozwiązaniem do pracy na terenach trawiastych, ponieważ zapewnia wysoką produktywność dzięki możliwości korzystania z dużych narzędzi, nawet w połączeniu ze sobą.

PRZYGOTOWANIE GLEBY DO WYSIEWU: Seria 6H jest świetnym wyborem do wielu prac polowych, takich jak przygotowanie gleby do wysiewu. Dostępne są także innowacyjne i precyzyjne systemy, takie jak nawigacja satelitarna i Isobus.

TRANSPORT DROGOWY: Wygodne przemieszczanie się na krótkie dystanse zapewnia przestronna kabina, która dostępna jest w standardzie z mechanicznym zawieszeniem. Całkowite bezpieczeństwo zapewnia układ hamulców hydraulicznych przyczepy.

WYKORZYSTANIE ŁADOWARKI PRZEDNIEJ: Ciągniki z tej serii radzą sobie z nawet najbardziej wyspecjalizowanymi zadaniami, np. wymagającymi korzystania z ładowarki przedniej.

Kabina Total View SLIM

Specjalnie zaprojektowana dla serii ciągników 6H, nowa kabina Total View Slim pozwala zmniejszyć poziom stresu i zmęczenia traktorzysty podczas wielogodzinnych dni pracy. Przestronne i doskonale izolowane dźwiękowo wnętrze kabiny wyposażone jest w samochodowe wykończenie i miękkie, łatwe w czyszczeniu materiały. To jednak nie wszystko: wydajny system ogrzewania, wentylacji i klimatyzacji dogodnie wbudowany w niskoprofilowy dach kabiny utrzymuje wygodne środowisko pracy niezależnie od zewnętrznych warunków pogodowych. Tylna szyba i klapa dachu mogą być otwierane dla zapewnienia naturalnej wentylacji. Mechaniczny system zawieszenia kabiny jeszcze bardziej podnosi wygodę pracy. Dzięki doskonałej widoczności w każdym kierunku, kabina Total View Slim pozwala na łatwe i bezpieczniejsze manewrowanie w ciasnych przestrzeniach.

Silnik Deutz Tier 4 Final

Trzy modele serii 6H są wyposażone w nowy czterocylindrowy silnik turbo Deutz AG 3,6L z technologią wielozaworową, intercoolerem i układem wtryskowym Common Rail. Innowacyjne silniki spełniają wymogi normy emisji Stage4/Tier4 Final dzięki układowi selektywnej redukcji katalitycznej (SCR) i katalizatorowi utleniającemu (DOC).

Uniwersalna przekładnia na każdą sytuację

Zaprojektowana z myślą o wszechstronności, seria ciągników 6H oferuje szereg konfiguracji przekładni, aby efektywniej reagować na konkretne potrzeby każdego gospodarstwa. Dostępne są opcje począwszy od podstawowej przekładni 12/12 Speed Four z przekładnią elektrohydrauliczną po elektrohydrauliczną przekładnię 48/16 T-Tronic z układem HML powershift i biegiem pełzającym.

Wysokowydajny układ hydrauliczny

Seria 6H obejmuje układ hydrauliczny z obwodem otwartym i całkowitą wydajnością 66 l/min, pozwalający na efektywną pracę wszystkich funkcji hydraulicznych. 11-litrowy dodatkowy zbiornik oleju jest dostępny w opcji dla narzędzi wymagających dużych ilości oleju. Specjalna pompa dostarcza 30 l/min do układu kierowniczego, umożliwiając płynne i precyzyjne skręcanie w każdych warunkach dla zwiększonej wygody i produktywności traktorzysty.

Wymiary i masy