Ładowacze czołowe Landini: zaprojektowane, by zaskakiwać

Wieloletnią, uznaną na całym świecie tradycję jakości można zbudować tylko dzięki silnej pasji do innowacji. Opierając się na swoim bogatym doświadczeniu z maszynami rolniczymi, firma Landini opracowała zupełnie nową gamę ładowaczy czołowych, które zaskoczą Cię swoją siłą, wydajnością i wszechstronnością. Zaprojektowana tak, aby była w pełni kompatybilna z całą gamą ciągników Landini — od 47-konnego Mistral 2 do 240-konnej serii 7 — ta nowa linia ładowaczy czołowych obejmuje pięć serii, które zostały stworzone z myślą o solidnej, wszechstronnej wydajności i oferują idealne dopasowanie do różnych zastosowań rolniczych i leśnych, a także do zadań komunalnych, takich jak utrzymanie terenów zielonych i odśnieżanie. Ładowacze czołowe Landini zapewniają optymalną wydajność we wszystkich sytuacjach roboczych: doskonała dokładność poziomowania w celu zmniejszenia stresu i zmęczenia operatora, duży udźwig, duży zasięg. Szczególną uwagę zwrócono na każdy szczegół: ładowarka jest pomalowana wysokiej jakości farbą Blue Icon, zaprojektowaną tak, aby wytrzymać trudne warunki pogodowe i intensywne użytkowanie, a także jest pakowana i wysyłana z najwyższą starannością, aby uniknąć uszkodzeń.


Pobierz broszurę

Ładowacze czołowe Landini: zbudowane z myślą o wytrzymałości i wydajności

Zbudowane z myślą o wszechstronności ładowacze czołowe Landini są oferowane z szeroką gamą osprzętu do różnych prac związanych z obsługą, transportem i konserwacją, w tym łyżkami do materiałów lekkich, łyżkami do ziemi, łyżkami do wielu materiałów, widłami do obornika, widłami do bel okrągłych i paletami widelce. Wszystkie ładowacze czołowe, narzędzia i komponenty Landini są w całości wyprodukowane we Włoszech. Wybór Landini oznacza oparcie się na długiej tradycji innowacji, niezawodności i produktywności.

System Velotak ułatwiający montaż i demontaż ładowacza

Stawiając użytkownika w centrum swojej filozofii projektowania, firma Landini opracowała system Velotak, zaawansowany system szybkiego mocowania/odłączania, który umożliwia łatwy montaż i demontaż ładowacza z ciągnika w ciągu kilku sekund za pomocą prostej dźwigni, bez pomocy narzędzi. Podpórki pod ładowarkę można regulować z milimetrową precyzją, co umożliwia łatwy montaż i demontaż na dowolnym terenie lub zboczu. Pozycje blokowania i odblokowywania są oznaczone kolorowymi naklejkami. System Velotak ułatwia i przyspiesza pracę operatora, zmniejszając stres i zmęczenie.